Programy treningowe

Idealna opcja by dbać o swoje zdrowie, samopoczucie i sprawność we własnym domu. Bazując na wiedzy i wskazówkach specjalisty.

Treningi są dostosowane do warunków domowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by od razu zacząć!

Na początek potrzebujesz jedynie matę (ale możesz zacząć nawet na dywanie!)

Treningi podzieliłam na 3 moduły (kliknij w nazwę by przeczytać dokładny opis)

MOBILITY + STRETCHING

TRENING FUNKCJONALNY

ZDROWA SYLWETKA

Każdy trening jest treningiem ogólnorozwojowym. Chodzi o to, aby rozwijać i usprawniać ciało wszechstronnie. Nadrzędnym celem jest zdrowie, a efektem ubocznym piękna sylwetka.

Jest kilka zasad które dotyczą każdego treningu:

  1. Jakość ponad ilość (będę o tym przypominać prawie na każdym treningu. Lepiej wykonać mniej powtórzeń, ale w sposób kontrolowany i dokładny. Uwierz że dzięki temu efekt będzie o niebo lepszy!)
  2. Słuchaj swojego ciała (nie wykonuj nic na siłę, jeśli czujesz że dane ćwiczenie jest za trudne zostań w wersji łatwiejszej. Zawsze pokazuje kilka opcji wykonania każdego ćwiczenia.)
  3. Nie spiesz się (bądź cierpliwy, sumienny i systematyczny. Traktuj trening- zdrowy ruch jako przyjemną drogę, którą będziesz podążał całe życie.)

Osobiście polecam opcję połączenia treningów Mobility+Stretching oraz Trening Funkcjonalny. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener personalny utwierdza mnie w tym, że jest to najlepsze i najbardziej efektywne połączenie. Nasze ciało potrzebuje rozluźnienia i rozruszania, które oferują zajęcia Mobility+Stretching, a także wzmocnienia, siły, kondycji i koordynacji z Treningu Funkcjonalnego.

Dla osób początkujących lub po dłuższej przerwie od aktywności mam specjalny program Zdrowa Sylwetka, który jest genialnym przygotowaniem do dalszych treningów. Jest też świetnym narzędziem do wzmocnienia fundamentów i poprawy postawy ciała.

Przygotowałam plany treningowe (możesz je pobrać i wydrukować):

Dla osoby początkującej zobacz plan treningowy

Dla osoby początkującej+ i średniozaawansowanej zobacz plan treningowy

Dla osoby średniozaawansowanej i zaawansowanej zobacz plan treningowy

Jeśli nie jesteś pewien od czego zacząć, którą opcję wybrać i co będzie dla Ciebie najlepsze. Po prostu zadzwoń do mnie 790-568-266 lub napisz jeśli wolisz sw.natalia@gmail.com z przyjemnością doradzę i pomogę 🙂

Aktualnie możesz wykupić dostęp do:

Aby rozpocząć wspólną przygodę:

  1. załóż konto (zarejestruj się)
  2. wybierz opcję i wykup dostęp (metoda płatności PayPal)
  3. Ćwicz i dbaj o swoje zdrowie gdzie i kiedy chcesz.