Trening Funkcjonalny

TRENING FUNKCJONALNY – totalna sprawność i wszechstronny rozwój.

To przemyślany trening całego ciała. Nie są to zwyczajne zajęcia fitness… Łączę w nich elementy wzmacniania, modelowania sylwetki, treningu wydolnościowego – cardio, treningu powięzi czy flow. Całość układam, tak by trening zleciała Ci w oka mgnieniu 😉 To również bezpieczny i skuteczny sposób na sprawność, piękny wygląd i kondycję. Prawdziwy trening ogólnorozwojowy o wszechstronnym przekroju! Jest skalowanie-czyli pokazuję Ci opcje dla początkujących i bardziej zaawansowanych.

Treningi są dostosowane do warunków domowych. Główny sprzęt, który potrzebujesz to jedynie mata i obciążenie typu hantle lub butelki wody.

UWAGA NOWOŚĆ!

FUSION FLOW

Fusion Flow to płynne połączenia. Połączenie oddechu, wzmacniania i płynnych sekwencji…

Jak w kuchni Fusion różne smaki przenikają się i komponują w nowe ciekawe danie. 

Tak aby skosztować smaków z różnych zakątków ruchu <3 Bo uważam, że nasze ciało potrzebuje ruchu w każdym kierunku, bez ograniczania się na dany dział lub schemat. Kosztujmy życia! Kosztujmy ruchu! Nie bójmy się połączeń, wyzwań i nowych doświadczeń!

Fusion Flow rozpoczyna się chwilą na oddech – by nasze ciała efektywniej oddychały podczas całego treningu. Następnie jak zawsze rozgrzewka w stylu mobility, później kilka ćwiczeń aktywujących i wzmacniających całe ciało. Na deser uczymy się sekwencji zwierzęcych i naturalnych ruchów (inspirowanych systemem animal flow, natural movement, treningiem powięzi).

Fusion Flow to kolejne 8 treningów. Najlepiej wykonać je po kolei. Czyli najpierw FF #1, FF#2 , FF #3 itd… 

Słodkie deserowe sekwencje rozwijają się z treningu na trening. Na każdym treningu dokładamy kolejną cegiełkę. Przygotowując ciało do nowych, bardziej zaawansowanych ruchów i kombinacji .

Fusion Flow #8 to będzie FINAŁ!  Wszystkie elementy złożymy w całość! A Ty będziesz czuł/a, że masz siłę i pewność jak to dobrze wykonać.

Co tydzień będzie pojawiał się nowy Fusion Flow. Proponuję wykonać trening z cyklu Fusion Flow jeden maksymalnie dwa razy w tygodniu. Najlepiej przeplatać zajęciami Mobility lub innym Treningiem Funkcjonalnym.

FUSION FLOW znajdują się na końcu listy Treningow Funkcjonalnych.

Aby wykupić dostęp do filmów:

Subskrybuj